Jakie miejsca zwiedzę w Argentynie?

Region Misiones - Puerto Iguazu, San Ignacio, Esteros de Ibera. Zobacz poniższe zdjęcia, aby poznać precyzyjnie, każde z miejsc.

Ile czasu będą trwać moje wakacje?

Potrzebujesz minimum 7 dni. Pamiętaj, że dostęp do Esteros de Ibera jest utrudniony i musisz poświęcić parę godzin, aby dotrzeć do głebi dżungli. Możesz dodatkowo wybrać inne miejsca na argentyńskiej mapie jak na przykład region Salty i Jujuy, który świetnie łączy się logistycznie z regionem Misiones. Gdy już dokładnie wiesz, jakie miejsce chcesz odwiedzić i w jakich datach, koniecznie napisz do nas maila, a wtedy przygotujemy dla Ciebie nieszablonowy plan podróży.

Ile kosztują Argentyńskie wakacje?

Przy sprzedaży gotowej wycieczki otrzymujesz cenę globalną za wszystkie świadczone usługi (hotele, transport lądowy, przewodników, bilety wstępu do Parków Narodowych, wynajem samochodu, loty wewnętrzne). Wszystko zależy od ilości dni, sezonu, miejsc i oczywiście zmian ARS/$. Skontaktuj się z nami i wskaż nam precyzyjnie daty Twojej podróży w Argentynie!

Dlaczego warto pojechać z nami?

Jesteśmy polskim kontaktem na argentyńskiej ziemi. Mamy sprawdzoną sieć rzetelnych przewoźników, polskich przewodników zamieszkujących Argentynę i sprawdzonych hotelów. Żyjemy od wielu lat w Ameryce Łacińskiej i znamy przedstawiany kraj od podszewki.

Wodospady Iguazu

Podziwiaj czerwone ziemie regionu Misiones.
Poznaj wodospady Iguazu po stronie argentyńskiej i brazylijskiej.
Zwiedzaj jedne z najstarszych ruin jezuickich w Argentynie. Odkryj wydobywane minerały, w tym diamenty z min nazwanych na część polskiej księżniczki Wandy.
Odkryj fabryki mate, najbardziej popularnego argentyńskiego napoju.
Komunikuj z autoktonnymi mieszkańcami Guarani zregionu Misiones.
Zobacz granicę, gdzie krzyżują się 3 kraje -Paragwaj, Argentyna i Brazylia.


Esteros de Ibera

Zaszyjemy się w dżungli w otoczeniu krokodryli
Bedziemy pić matę na terenie największego wilgotnego rezerwatu Ziemi.
Poobserwujemy dzikie zwierzęta żyjące w klimacie tropikalnym i subtropikalnym.
Przepłyniemy kajakami i łódkami obok koni.

Skontaktuj się z nami
Polskie biuro podróży w Argentynie: optionargentina@gmail.com