Kim jesteśmy?

ewelina mierzejewska blog option argentina

Nazywam się Ewelina Mierzejewska. Moją pasją od zawsze były języki obce i podróże. Nosiło mnie po świecie już od małego, byłam harcerką ZHP, opiekunem obozów letnich, autostopowiczem i emigracyjnym nomadem. Studia we Francji nauczyły mnie ciekawości do świata, pasji do tego co nieznane i fascynacji językami romańskimi. Od 4 lat spokojnie mieszkam w Ameryce Południowej, która stała się dla mnie moim nowym domem i miejscem, gdzie naprawdę chcę przeżyć całe moje życie. Pierwszy, pod swoje skrzydła przyjął mnie Ekwador, później z plecakiem: Peru, Kolumbia, Panama, Guatemala, Meksyk, a Argentyna dała mi przepyszne jedzenie, rodzinę i prawdziwy latynoski dom. Życie tutaj jest pełne magii, latynoskiej opieki, przyjemnego relaksu i oczywiście nieziemskich widoków. Chciałabym zabrać was do mojego świata, gdzie przestrzegamy zasad turystyki świadomej, lokalnej i doświadczalnej. Żyj przygodo!
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, mojej historii i podróżach, zapraszam Cię do:

Do pooglądania o życiu, podróżach i kulturze w Argentynie

Wywiad w telewizji TVNBIS na temat życia w Argentynie w emisji "Pokaż nam świat" z Jakubem Poradą

Udział w 49 odcinku programu prowadzonego przez Agnieszkę Kołodziejską "Polacy w świecie"

Do posłuchania o kulturze, obyczajach i zyciu w Ekwadorze

Wywiad podróżniczy o moim życiu w Ekwadorze w formie Podcastu z Szymonem z Tripspiracje.pl

Do poczytania o życiu, kulturze, obyczajach, muzyce, filmie i biznesie w Argentynie

Wywiad o życiu w Argentynie dla Onet Podróże Ciekawe z Olivią Drost

Bardzo obszerny wywiad o argentyńskiej rzeczywistości dla Watch Ekstraklasa

Do poczytania - jakie są moje wartości biznesowe przy prowadzeniu Option Argentina?

Wywiad o argentyńskiej rzeczywistości z przedsiębiorczym spojrzeniem na świat przeprowadzony przez wspaniałą Emilię Bartosiewicz z Lady Business.

logo naszej firmy

Ola, to taka zakręcona podróżnicza wariatka z wielkim aparatem na szyji. Żyje przygodą i prowadzi super bloga Kłapsiki on tour. Polecam! Zdjęcia robi tak przepiękne, naturalne i bez retuszu!!!, że aż zapiera dech w piersiach. Większość zdjęć, które tu widzicie, są autorstwem Oli. Możecie podziwiać dużo większą galerię na Facebooku lub blogu Kłapsiki. Dziękuję Olu za pomoc i artystyczny wkład ;)

logo naszej firmy

Przewodnicy lokalni to nasi znajomi, przyjaciele i pasjonaci podróży. Juan z Buenos Aires, Maria i Augustin z Bariloche, Viviana z Salty i Julia z Mendozy (kolejność według wskazówek zegara) to nasza niezastąpiona ekipa, na którą możemy liczyć. Każdy z nich jest niepowtarzalny i wyjątkowy, z czego czerpiemy całymi garściami wiedzę i pozytywne nastawienie do życia. Nasi przewodnicy pokazują swój prawdziwy świat, dzielą się swoimi ulubionymi miejscami, argentyńskimi przemyśleniami (uwaga! zaczyna być gorąco), a nawet zapraszają na asado i mate. Jak tu ich nie kochać?!

Kontakt z nami

Jeśli podoba Ci się profil naszego projektu turystycznego i jesteś zainteresowany Argentyną napisz do nas! Możesz wypełnić formularz na dole strony, napisać maila na adres optionargentina@gmail.com lub wysłać wiadomość na jednym z naszym portali społecznościowych.
Oto one:


Facebook szukaj nas na stronie Nieszablonowe wakacje Argentyna
Instagram szukaj nas na profilu Nieszablonowe wakacje Argentyna
Pinterest szukaj nas na OptionArgentina


Możesz także skomunikować się z nami za pomocą Skype, najlepiej z wcześniejszym ustaleniem daty i godziny.

Zapraszamy na niezapomnianą podróż w naszym towarzystwie!

Skontaktuj się z nami