Latynosi mówią

Darmowe wyzwania

Kurs hiszpańskiego-latynoskiego

Kurs jest przeznaczony dla prawdziwych początkujących, którzy po kursie mają w stanie komunikować się w najprostszy sposób w podróżniczych sytuacjach. Darmowe elementy wyzwania dostaniesz na maila i na grupie na Facebooku. Jak ona wyglada?

Kurs online

Nauka hiszpańskiego

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego przed podróżą po Ameryce Południowej? Skorzystaj z autorskich kursów Latynosi mówią!

Podcast Latynosi mówią

Nasza wiedza, nasz świat - ich słownictwo

Argentyna, Ekwador, Gwatemala, Kolumbia, Meksyk, Peru róznią się słownictwem. Poznaj niuanse hiszpańskiego z Latynoameryki słuchając podcastu Latynosi mówią.

KOniecznie polub naszą stronę na Facebooku

O nas

Kim jestem?


Pomagam odkrywać hiszpańską rzeczywistość w latynoskim kontekście.

Nazywam się Ewelina i jestem Latynoską. 4 lata spędziłam na ekwadorskim uniwersytecie w środku And, przejechałam Amerykę Łacińską wzdłuż i wszerz, a od 2 lat jestem Argentynką ;) Tak, teraz mieszkam w Argentynie - w otoczeniu jezior Patagonii, gdzie nauczam francuskiego, zajmuję się turystyką skrojoną na miarę i wędruję po górach. Uwielbiam hiszpański, bo to dla mnie język, który pozwolił mi otworzyć moje zamknięte oczy na świat i zawiązać niesamowite przyjaźnie. Propaguję też turystykę świadomą i podróżowanie doświadczalne, bo poznanie prawdziwego kontekstu kraju zaczyna się od języka czyli w tym kontekście od języka hiszpańskiego i otwartości umysłu. Jeśli interesują Ciebie Argentyna, Ekwador, hiszpański i reszta Ameryki Łacińskiej to zapraszam Ciebie na mojego bloga OPTION ARGENTINA i podcast LATYNOSI MÓWIĄ.

Kim są Latynosi mówią?


Podcast do nauki słownictwa hiszpańskiego, seria kursów i książek do nauki języka hiszpańskiego

Zbiór doświadczeń językowych prosto z Ameryki Łacińskiej w jednym miejscu. Wytłumaczone przez rodowitych Latynosów i doświadczonych profów języków obcych. Przygotowujemy specjalne fiszki językowe dla przyszłych podróżników po Ameryce Łacińskiej jako wskazówki do podstawowych rozmów w kontekście podróżniczym. Hiszpański w Latynoameryce różni się zasadniczo od wersji z Hiszpanii - przygotuj się na to!

Chcesz wypróbować nasze produkty edukacyjne?


kup autorski plan podrozy po Argentynie poza szlakiem

Mini-kurs hiszpańskiego

Darmowy
na maila

Co jakiś czas otwieramy zapisy na darmowy kurs hiszpańskiego na Twojego maila i skrzynkę pocztową. Czasami trzeba poczekać nawet parę miesięcy, aby znależć się w odpowiedniej grupie kursantów. Możesz zaklepać Twoje miejsce na wyzwaniu już teraz. Odezwę się do Ciebie, gdy ogłosimy oficjalny start przygody do źródeł hiszpańskiego w wersji latynoskiej.

przewodnik po argentynie

Mini-kurs z efektywnych nauk przyswajania jezyków obcych

Ebook
do ściągnięcia

Zastanawiasz się jak to zrobić, żeby zacząć się komunikować w innym języku, ale brakuje Ci odpowiednich tipsów? Moje know-how zawarte w formie ebooka jest do Twojej dyspozycji od czasu do czasu pod tym linkiem.

Skontaktuj się z nami